Brunch

Her Pazar, 10:00 - 14:00 saatleri arasında zengin açık büfe eşliğinde kapalı gişe upuzun kahvaltılara sahne olan Kapri Büyükada Restaurant'ın değişen brunch konseptleri, farklı lezzetleri keşfetmek için de bir fırsat. Ada lezzetleri, Yöresel Lezzetler, Sokak Lezzetleri, Komşu (Yunanistan) Lezzetler, Saraylı Lezzetler, İngiliz Kahvaltısı, Köy Kahvaltısı; bugüne degin hazırladığımız, ilgi gören brunch konseptleri arasında. Bugünlerde Güney Akdeniz ülkelerinin sofistike lezzetleri Kapri Büyükada Restaurant brunch'in ana temasını oluşturuyor.

Yaz aylarında, rıhtımda, beyaz örtülü masalarda, bol güneşli, bol esintili; Kış aylarında rıhtımı aratmayan, camekanlı sıcacık salonlarında deniz gören masalarda yapılıyor kahvaltı... Pazar kahvaltısında "olsun" dediğiniz her şeyi açık büfemizde bulacaksınız, ancak çok daha fazlası var. Kapri Büyükada Restaurant mutfağının usta olduğu hamur işleri ve tatlılar zengin çeşitleriyle sofranızda yer alırken, özellikle börekler dikkat çekiyor; Kol börekleri, otlu börekler, kızartma börekler damak çatlatıyor.

Pazar kahvaltısı için çeşit çeşit şerbet hazırlıyoruz. Hem lezzetli, hem faydalı şerbetleri yüzyıllar öncesinden süregelen geleneğimizin bir devamı olarak da görüyoruz.